TRANSMISJA LIVE W SYSTEMIE PPV

Informacje o kanale

Toruńskie opowieści. Na ratunek rodzicom” to podróże w niesamowity świat toruńskich legend!

Żywe Muzeum Piernika oraz Dom Legend Toruńskich połączone w projekcie poCZUJ TOruń zabiorą Twoje dziecko na spotkania z niezwykłymi bohaterami i zaproszą do wspólnego przeżywania ekscytujących przygód. W czasie wspólnej zabawy w domowym zaciszu Twoje dziecko odkryje historię Torunia - grodu piernika i Kopernika. 

"Toruńskie opowieści" to lek na coraz częściej słyszane “Mamo, nudzę się”.
Nie musisz już wymyślać żadnych nowych zabaw na czas kwarantanny i akcji zostań w domu, zajmiemy Twą pociechę radosną zabawą przez ok. 40 minut.

“Toruńskie opowieści” zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 8 lat. Spotkanie z nami to porcja doskonałej zabawy, trening wyobraźni i zdolności manualnych, a także spora dawka wiedzy dla dziecka - i nie tylko. To doskonały sposób na spędzenie czasu w domu z dzieckiem. Jeśli szukasz zajmującej, rozwojowej i edukacyjnej zabawy dla Twojego przedszkolaka, "Toruńskie opowieści" są idealnym rozwiązaniem. Mniejsze dzieci mogą potrzebować Twojej niewielkiej pomocy.

Przygotuj się na ciekawe bajanie, zajmujące zabawy, zagadki, kolorowanki, wycinanki i wyklejanki. Razem nie tylko przeniesiemy się do świata legend, ale stworzymy nowy, własny! Przy produkcji każdego spotkania pracujemy razem, ale nigdy się nie spotykamy. Podczas nagrania animatorowi nie towarzyszy nikt. Nie ma operatora kamery, nie ma dźwiękowca. Całą pracę na planie wykonuje tylko jedna osoba, dlatego czasem zbliżenia mogą się wydawać nieco za mało bliskie. Nie zmniejsza to jednak frajdy ze wspólnej zabawy! 

Zapraszamy do wspólnych harców. 

SPOTKAJMY SIĘ NA ŻYWO W TORUNIU:


          


W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z właścicielem kanału: muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl

© 2018 PPV Stream

Pomoc:     bok@ppv-stream.pl